Bestuur en Commisies


Bestuur (1 juli 2017 - 30 juni 2018)

Voorzitter Els Mels els.mels@skynet.be
Secretaris Tonny Gypen tonny.gypen@telenet.be
Penningmeester Jef Pissierssens pissierssens.jef@gmail.com
Inkomend voorzitter Gunter Uytterhoeven uytterhoeven.gunter@gmail.com
Uittredende voorzitter Michael Wübbenhorst amwubbenhorst@gmail.com
Verkozen voorzitter Gudrun De Boeck rotarygudrun@gmail.com
Protocol Jan Jacobs jan@janusconsulting.be

 

Commissies

Club programma De Boeck Gudrun rotarygudrun@gmail.com
Website Mario Eggermont mario@crossmark.be
Archief Bruno Mortelmans b.mortelmans@telenet.be
Cico Tonny Gypen tonny.gypen@telenet.be
Ledenwerving Serge Tubeeckx serge.tubeeckx@skynet.be
Publiciteit en marketing Mario Eggermont mario@crossmark.be
Speciale evenementen Koen Vermeiren kvermeiren@yahoo.com
Beroepsaktie Els Mels els.mels@skynet.be
Dienst aan de gemeenschap Nicky Maurissens nicky.maurissens@telenet.be
Internationaal Michael Wübbenhorst amwubbernhorst@gmail.com
Jeugd Alexandra Echeverria alexandra@greendoc.be
Kerstpaketten Alexandra Echeverria alexandra@greendoc.be
Fondsenwerving voor clubactiviteiten Bruno Mortelmans b.mortelmans@telenet.be
Rotary Foundation Paul Jacobs jacobs.combe@telenet.be
Ziekenhuis zonder grenzen René Jamar r.jamar@gmail.com
Beeldvorming en video Armand Scheers armand.scheers@skynet.be
Voorzitter VZW Sociale werking RCK Jan Jacobs jan@janusconsulting.be

- Bedrijven die de sociale doelen van al onze projecten ondersteunen -